BELEDİYE ASFALT HAZIRLIKLARINA HIZ VERDİ

Erdemli Belediyesi Koyuncu, Kösbucağı(Parsel Mevkii) ve Sazbaşı Mahallelerinde asfalt hazırlıklarını sürdürüyor. Belediye, İlçe merkezi ve mahallelerde başlattığı kapsamlı hizmet atağını hızlandırdı. Mevcut yolların genişletme çalışmaları sürerken bir taraftan da yeni yollar açıldığını dile getiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yol çalışmalarında büyük bir gayretle çalıştıklarını ve vatandaşın en tabii hakkı olan yol hizmetini en iyi şekilde vermeye çalıştıklarını söyledi.

Erdemli’de yeni yol yapımı çalışmalarının yanı sıra eski yolların da genişleterek hizmete sunulduğunu kaydeden Başkan Tollu, ilçenin her köşesinin ayrım yapılmadan hizmete doyurulduğu ve vatandaşların bu durumdan memnun olduklarını söyledi. Belediyenin bu konuda ekipman ve malzeme açısından son derece başarılı olduğunu belirten Başkan Tollu, bu başarının devamı için ellerinden geleni fazlasıyla ortaya koyduklarını vurguladı. Erdemli’de en kaliteli ve en hızlı yol çalışmasının kendi dönemlerinde verildiğini ifade eden Tollu, “Erdemli’nin gelişmesi için bütün imkanlarımızı ortaya koyarak çalışıyoruz. Hiçbir imkansızlık ve engel hizmet konusunda bizi durduramaz. Biliyoruz ki bu yaptığımız hizmetler, memleketin gelişmesi ve çocuklarımızın geleceği için, yarınlarımız için büyük önem taşımaktadır. Bu amaçla çalışan ekiplerimiz şimdi de Koyuncu, Kösbucağı(Parsel Mevkii) ve Sazbaşı Mahallelerinde asfalt hazırlıkları yapıyor. Biliyoruz ki insanların hayrına yapılan her hizmet ibadettir. Hizmetlerimizi ibadet yapmanın hazzıyla yapıyoruz ve biz bununla gurur duyuyoruz. Allah’ın izniyle halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilinciyle bu yolda koşmaya devam edeceğiz” dedi.

Erdemli’nin her mahallesinde yol açma ve genişletme çalışmalarının sürdüğünü ifade eden belediye Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, havaların ısınmasıyla birlikte asfaltlama çalışmalarının da hiç durmadan hızla ilerleyeceğini dile getirdiler. Büyük şehir yasası ile Erdemli Belediyesine bağlanan birçok mahallenin yol sorunu olduğunu belirten yetkililer sırası ile her yere hizmet götüreceklerini ifade ettiler.

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım