BELEDİYE CAMİ TEMİZLEMEYE DEVAM EDİYOR

Erdemli Belediyesi cami temizleme ekibi ara vermeden camileri temizlemeye devam ediyor. Erdemli genelinde bulunan tüm camilerin temizliğini yapmak amacıyla kurulan cami temizlime ekibi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu hizmeti sadece Allah rızası için yaptıklarını söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ederek ortak kullanım alanı olan ibadethanelerimizi pırıl pırıl yapıyoruz” dedi.

Erdemli Belediyesinin sosyal belediyecilik alanında çok ciddi çalışmalara imza attığını vurgulayan Başkan Tollu, cami temizliği hizmetinin de bu çalışmalardan olduğunu belirtti. Erdemlide bulunan bütün camileri tekrar tekrar temizlediklerini ve görevde kaldıkları müddet zarfında da temizlemeye devam edeceklerini bildiren başkan Tollu, bu hizmeti Allah Rızası için yaptıklarını söyledi. Ekiplerin son olarak Kumkuyu Mahallesi Bağalanı Camisini temizlediklerini ifade eden Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Sadece cami değil, ilçede açılan Kuran Kursları ve okullara da aynı hizmeti yapıyoruz. Bu hizmetler Allah rızası için yapılıyor ve amacına ulaşıyor. Hizmetlerimiz bu anlayış çerçevesinde görevde olduğumuz süre boyunca devam edecektir” dedi.

Her zaman ifade ettikleri gibi vatandaş odaklı hizmet anlayışlarının devam ettiğinin altını çizen Tollu, temizlik ekibinin hiç ara vermeden çalışarak günde en az bir camiyi temizlediklerini ifade ederek sözlerini noktaladı. 

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım