BELEDİYE KREŞİ İÇİN ÖN KAYITLAR BAŞLADI

Erdemli Belediyesi tarafından yaptırılan Şehit Musa Özalkan Kreşi için ön kayıt işlemleri başladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alata mahallesinde polis lojmanları yanında  inşaatı tamamlanan ve bu sezon hizmet vermeye başlayacak olan belediye kreşi 3-6 yaş grubu çocuklara yönelik hizmet verecek.

Konuyla ilgili olarak bir açıklamada bulunan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, 1125 metrekare alan üzerine 4 katlı olarak inşa edilen belediye kreşinin eğitime hazır olduğunu belirterek,  kreşin çocukların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapıldığını, eğitim, oyun, dinlenme ve yeme bölümlerinden oluşan kreşin Erdemli'de büyük bir eksiği tamamlayacağını söyledi.

Başkan Tollu, açıklamasına şöyle devam etti. “Şehit Piyade Astsubay üstçavuş Musa Özalkan adını verdiğimiz kreşimiz modern tarzda ve günümüz çocuklarının en güzel şekilde eğitilmesine yönelik olarak hazırlanmıştır. Burada 3-6 yaş grubu çocuklarımıza, yabancı dil, milli ve dini değerler ile çocuk gelişim eğitimleri verilecektir. Kaliteli bir eğitim kadrosu ile, yemekhanesinden uyku odasına, oyun odasından, eğitim sınıflarına kadar her detayın ele alınarak rahat, huzurlu ve çocuklarımız için çok güzel bir ortamda eğitim verilecektir. Kreşimiz herkese açıktır. Ön kayıtlarımız başlamış olup ailelerimizi, kreş binamızı gezip gördükten sonra çocuklarımızın ön kayıtlarını yaptırmaya davet ediyoruz.”

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım