BELEDİYE’DEN İLÇE KURUMLARINA DESTEK

Erdemli Belediyesi, kurumlara destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kargıpınarı Sulama Kooperatifi’nin talep ettiği büzler teslim edildi. Kooperatif Başkanı Hilmi Dudaklı, yetişemedikleri noktalarda kendilerinde destek sunan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve ekiplerine teşekkür etti.

Erdemli Belediyesi, ilçe kurumlarına talepler doğrultusunda destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kargıpınarı Sulama Kooperatifi’nin talep ettiği büzleri teslim eden Belediye, Erdemli’nin kalkınması adına ellerinden gelen desteği sunmaya devam edeceklerini bildirdi.

Kooperatif Başkanı Hilmi Dudaklı, tarımın önemli bir geçim kaynağı olduğu ilçe de sulamanın da önemli bir faktör olduğunu bildirdi. Bu noktada bazen taleplere yetişemedikleri için Belediye’den destek istediklerini vurgulayan Dudaklı, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ve ekiplerinin bu noktada yardımda bulunduklarını bildirdi ve bundan dolayı teşekkür dileklerini iletti.

Kooperatif çalışanı Osman Yavuz,

“Su taşkınlarını önlemek adına kooperatifimiz ile Belediyemiz ortaklaşa çalışma yürütüyor. Kırık olan alanları büzlerle tamamlayıp olası felaketlerin önüne geçiyoruz. İnşallah ortak çalışmalarımız devam edecek.”

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçenin kalkınması adına kurumların ihtiyaç duyduğu desteği vereceklerini bildirerek, tarımın önemli bir gelir kaynağı olduğu Erdemli’de, sulamanın da çok mühim bir mesele olduğunu vurguladı. Bu yüzden zamana zaman kurumlara hizmet götürdüklerini belirten Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, geleceğin Erdemli ’sinin en iyi noktalara kavuşması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım