ERDEMLİ BELEDİYESİ AYAŞ YOLLARINDA

Erdemli Belediyesi, tüm mahallelerde yaz mevsimi öncesi hazırlıkları kapsamında sürdürdüğü çalışmalara, Ayaş mahallesinde yol, temizlik ve yeşil alan düzenlemeleriyle devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mahalle ayrımı gözetmeden her bölgeye eşit hizmet anlayışıyla sürdürülen çalışmalar kapsamında kasabadan mahalleye dönüşen Ayaş’ta da yol, yeşil alan temizlik ve diğer hizmet faaliyetlerini devam ettiren Erdemli Belediyesi, Kızılören mevkiinde bahçe yollarının bakım ve onarımını yaparken, bir yandan da Ayaş sahilinde parke çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Bu arada İstiklal Caddesinde mevcut halin yetersiz kalması nedeniyle yol genişletme çalışmalarını da yapan Erdemli Belediyesinin faaliyetlerinden oldukça memnun kalan mahalle sakinleri belediye başkanı MükerremTollu’ya teşekkür ederek, “gelmiş geçmiş belediye başkanları bu yollarımızı görmezlikten gelip açılmasını yada bakımını yapmazken, Erdemlinin mahallesi olduktan sonra beklediğimiz hizmete kavuştuk. İmkanlar elverdiği kadar tüm ihtiyaçlarımızı karşılamaktan geri durmayan belediyemize çok teşekkür ediyoruz. Başkanımız hizmet adamı. Siyasi olarak değil hizmet olarak herkese eşit davranan Belediye Başkanımız Mükerrem Tollu'nun her zaman yanındayız. “şeklinde konuştular.

Yapılan hizmetlerle Ayaş mahallesinin ayrı bir canlılığa kavuştuğunu da dile getiren mahalle sakinlerinden Ahmet Emre ve İsmail Tüzük, mahallemiz denizi ve kumsalıyla turistik bir bölge. Yaz mevsimi öncesinde bu hizmetlerle daha güzel bir sezon geçireceğiz. Bu hizmetlerinden dolayı başkanımıza ve çalışanlara çok teşekkür ediyoruz” dediler.

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım