ERDEMLİ BELEDİYESİ FAKILI MAHALLESİNDE YOL SORUNUNU ÇÖZDÜ

Erdemli Belediyesi Fakılı Mahallesinde çiftçilerin derdine derman oldu. Ürettiği ürünleri pazarlara ulaştırmada yol sorunu nedeniyle zorluklarla mücadele eden mahalle sakinlerinin imdadına Erdemli Belediyesi koştu. Sorunları çözmede özveriyle çalıştıklarını söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Erdemli’nin hizmetinde koşmaya devam edeceğiz. Halka hizmetin Hakka hizmet olduğunun bilinciyle var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Erdemli’nin dört bir yanında yol açma ve genişletme çalışmaları büyük bir hızla sürüyor. Belediye ekipleri son olarak Fakılı Mahallesinde bulunan yolları her türlü aracın kullanabileceği şekilde düzeltti. Mahalle sakinlerinden alınan bilgilere göre; daha önce ürettikleri ürünleri yolların bozuk olmasından dolayı traktörlerle kamyonlara taşıdıkları ve çok zorluk çektikleri öğrenildi. Erdemli Belediyesinin bu duruma son vererek sorunlarını çözdüğünü bildiren vatandaşlar Başkan Tollu’ya teşekkürlerini sundular. Yolun son derece dik olması sebebiyle yağan yağmurdan dolayı birçok kazanın yaşandığı belirtilirken, belediye ekiplerinin bu yolu parke ile döşeyerek çözüm buldukları öğrenildi.

Erdemli Belediyesince yürütülen yol çalışmalarında, ilçenin her köşesine uzak yakın ayrımı yapılmadan hizmetin götürüldüğünü belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, insan olan her yere her türlü hizmetin gideceğini söyledi. Konu vatandaşa hizmet olunca hiçbir engel tanımadıklarının altını çizen Tollu, “bizim için kilometrelerle ifade edilen uzaklıklar sorun değil, vatandaşın sorununun çözülmesi bizim tek amacımızdır” dedi. Erdemli’nin her köşesinde yol çalışmalarının sürdüğünü belirten Başkan Tollu, kış mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte çalışmalara hız verdiklerini söyledi.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım