ERDEMLİ BELEDİYESİ, İBADETHANELERE DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Erdemli Belediyesi, okullara sağlık kurumlarına ve camilere yönelik gerçekleştirdiği hizmetlere devam ediyor. Bu kapsamda Arpaçbahşiş Mahallesi Kuba Cami bahçesine çevre düzenlemesi yapan Belediye, ayrıca camiye yeni bir tuvalet kazandırdı.

Erdemli Belediyesi, ilçe genelinde talepler doğrultusunda sağlık kuruluşlarına, okullara ve camilere götürdüğü hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Arpaçbahşiş Mahallesi Kuba Camisine, bahçe düzenlemesinde ve tuvalet yapımında destek olan Belediye, ihtiyaç duyulan her noktada var olduklarını belirtti.

Her mahalleye eşit hizmet götüren ve hizmet götürmediği tek bir noktası bulunmayan ilçenin kurumlarına da destek sunan Belediye, ihtiyaç dâhilinde vatandaşların rahatı adına her noktada çalışma yürütüleceğini bildirdi. Cami cemaati, yapılan çalışmalardan oldukça memnun olduğunu ifade ederken, Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür dileklerini iletti.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu ülkenin kültürel değerlerine ve miraslarına sahip çıkmanın oldukça önemli olduğunu bildirirken, ibadethanelere yönelik yürütülen hizmetlerin sadece ve sadece Allah’ın rızasını kazanmak adına yapıldığını belirtti. Zaman zaman ilçenin talepte bulunan okullarına, sağlık kurumları ve camilerine hizmet götürdüklerini belirten Başkan Tollu, Erdemli’nin her noktasında çalışmaya devam edeceklerini bildirdi.

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım