ERDEMLİ BELEDİYESİ KÖSBUCAĞI MAHALLESİNDE YOL ÇALIŞMASI YAPIYOR

Erdemli Belediyesi, Kösbucağı Mahallesinde yol açma ve genişletme çalışmaları yapıyor. Erdemli’ye hizmet etmeye devam ettiklerini söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “yaptığımız çalışmalarla Erdemli’yi hak ettiği noktaya taşıyacağız. Yol hizmeti vatandaşın en tabii hakkı olan bir hizmettir” dedi.
Erdemli Belediyesi yol çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Erdemli’ninmahallelerinde tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda, sokak aralarında yol açma, genişletme ve yama çalışması yapan belediye ekipleri vatandaşların takdirini topladı. Yol hizmetinin vatandaşın en birinci hakkı olduğuna vurgu yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yaptığı açıklamada; “bizim görevimiz Erdemli’yi hak ettiği noktaya taşımak, bunun için ne gerekiyorsa yapmak ve neticede kendisinden söz ettiren bir şehir olmasını sağlamaktır. Bu bağlamda Kösbucağı mahallemizde tespit ettiğimiz eksiklikleri tamamlamak için ekiplerimiz özveriyle çalışmaktadır. Erdemli her alanda en iyi hizmeti almayı hak ediyor. Biz de bunun için elimizden geleni yapıyoruz; yapmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun. Erdemli için en iyisi neyse onu yapacağız ve Allah’ın izniyle Erdemli’mizin nezih bir şehir haline dönüştüreceğiz” dedi. 
Yapılan açıklamalarda, Erdemli genelinde, özellikle de yeni bağlanan mahallelerde tespit edilen yol ihtiyaçlarının aciliyet durumlarına göre belediye tarafından giderileceği kaydedildi. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sosyal Medya Paylaşım