ERDEMLİ LİMONLU’DA SICAK ASFALT

Erdemli Belediyesi Çeşmeli’den Kızkalesi’ne hizmet atağını tüm hızıyla sürdürüyor. Belediye ekipleri Limonlu Mahallesinde sıcak asfalt çalışmaları yapıyor. Asfalt yol konusunda Erdemli’de rekor sayılabilecek hizmetlere imza attıklarını söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “şu an ekiplerimiz Limonlu’da sıcak asfalt çalışmaları yapıyor, Erdemli Belediyesi Çeşmeli’den Kızkalesi’ne, sınırları içerisinde kalan her yere hizmet götürmeye devam edecektir” dedi.

Erdemli Belediyesinin asfalt hizmetlerinin Limonlu’da devam ettiği kaydedildi. Asfaltlama hizmetinin son derece önemli olduğu belirtilen açıklamalarda, Erdemli’nin gelişmesi ve gözde bir turizm ilçesi olması açısından bu tür hizmetlere ağırlık verildiği bildirildi. Bir şehrin çağdaş olabilmesi için yollarının düzgün olması gerektiğini dile getiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “ilçemize yakışmayan her türlü kusuru ve eksiklikleri tespit edip, çağdaş yöntemlerle çözümüne gidiyoruz” dedi. Asfaltlama konusunda çok ciddi hizmetler sunduklarının altını çizen Tollu, “biz, tüm bu hizmetleri vatandaşımız için, ilçemizin gelişmesi için yapıyoruz ve yapmaya da Allah’ın izni ile devam edeceğiz. Geçmiş yıllarda asfaltladığımız yolların uzunluğu Erdemli tarihinde bir rekordur. Bu rekoru daha da yukarılara çıkarmak için ilçemizin her yerine karış karış hizmet götürüyoruz, nerede bir insan var oraya ulaşıyoruz. Erdemli bu hizmetlerle altın çağını yaşıyor. Yaşamaya da devam edecek inşallah” dedi.

YENİ MAHALLELERİN ESKİDEN GELEN SORUNLARI VAR

Yol konusunda son derece önemli çalışmalara imza attıklarını kaydeden Tollu, buna rağmen eksiklerinin olduğunu beyan etti. Bu eksikliklerin özellikle de yeni büyükşehir yasası ile Erdemli’ye bağlanan belde ve köylerde olduğunu ifade eden Başkan Tollu, “bugüne kadar buralara gözle görülür hizmetler gitmemiş. Taş üstüne taş koyandan Allah razı olsun fakat maalesef yetersiz kalmış. Şimdi bu yerlerde yaşayan vatandaşlarımızın Erdemli Belediyesi olarak sorunlarını çözmeye gayret ediyoruz. Bu iş biraz zaman ve sabır gerektiren bir mesele. Ama herkes emin olsun ki; hizmet almayan mahalle kalmayacak. Bu bağlamda önceden kaynaklı hizmet eksikliklerini kapatıyoruz. İnşallah başarılı da olacağız. Bu yüzden buralarda yaşayan vatandaşlarımızdan biraz zaman ve sabır bekliyoruz. Allah’ın izniyle hiçbir sorunları kalmayacak” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım