ERDEMLİ’DE CAMİ TEMİZLİĞİNE DEVAM

Erdemli Belediyesi cami temizleme ekibi Erdemli sınırlarında bulunan tüm camileri temizlemeye devam ediyor. Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, cami temizliğini tüm camilere istisnasız uygulamaya devam ettiklerini belirterek, “Belediyemiz camii boya ekibiKargıcakMahallesi’nde bulunan kara çukur cami’sinde bakım boya tadilat işlerini sürdürüyor. Bu hizmet çerçevesinde Lemas Dolamaç Cami ve Kasım köy Cami temizliği yapılıyor..Bu hizmetin hiçbir maddi menfaat amacı yoktur. Biz bu hizmeti Allah’ın rızasını kazanmak için yapıyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti de bizim için bir onurdur” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erdemli Belediyesi ibadethanelere yönelik sunduğu temizlik, bakım, onarım ve boya gibi hizmetlerini aralıksız sürdürürken, belediye ekipleri tarafından Kargıcak Mahallesi Kara çukur Camii’nde

iç ve dış cephe tadilat boya işleri devam ediyor.

 

VATANDAŞ ODAKLI HİZMET DEVAM EDİYOR

Cami temizliğinin Erdemli Belediyesi tarafından geleneksel hale getirildiğini vurgulayan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli sınırlarındaki tüm mahallelerde bulunan camilerin temizliğinin devam eden bir döngü çerçevesinde sürdüğünü bildirdi. Cami temizliğini Allah rızası için yaptıklarını söyleyen Başkan Tollu, hizmetlerin vatandaşlar tarafından da takdir toplamasının kendileri için ayrı bir motivasyon kaynağı olduğunu ifade etti. Erdemli’de bulunan her caminin sırayla temizlendiğini belirten ve vatandaş odaklı hizmet anlayışlarının devam ettiğinin altını çizen Tollu, belediye temizlik ekibinin ilçemizde ve kırsal alanlarda bulunan camilerde temizlik-tadilat-bakım onarım ve boya işlerini devam ettirecektir’’ dedi.

 

CAMİLERİMİZE DÜZENLİ OLARAK HİZMET GÖTÜRÜYORUZ

Erdemli tarihinde camilere yönelik hizmetlerin bir envanteri çıkarılırsa, en çok çalışmanın kendi hizmet dönemlerinde yapıldığının ortaya çıkacağının altını çizen Başkan Tollu, “tüm camilerimizin bahçelerini düzenledik, peyzajından, banklarına kadar her türlü hizmeti sunduk. Parke döşedik. Yolu kötü olan yerlerin yollarını yaptık. İbadethanelerimizi düzenli olarak temizledik. Ayrıca Kuran Kurslarımız için de tüm bu hizmetleri yerine getirdik. Bundan sonra da bu çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

 

Aynı hassasiyeti tüm eğitim kurumları için de taşıdıklarını sözlerine ekleyen Başkan Tollu, ‘’Biz görevde olduğumuz sürece milli ve manevi eğitime destek olmaya devam edeceğiz’’ diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım