KOCAHASANLI SAHİL PROJESİ TAMAMLANDI

Mersin’in Erdemli Belediyesince kısa süre önceden yapımına başlanan Kocahasanlı Mahallesi sahil projesi tamamlanarak halkın hizmetine girdi. Başkan Tollu, “projelerimizle vatandaşlarımızın yüzünü güldürmeye” devam edeceğiz” dedi.

İçerisinde birçok sosyal donatı alanının bulunduğu Kocahasanlı sahil projesinin tamamlandığı bildirildi. Büyükşehir yasasıyla birlikte Erdemli Belediyesine bağlanarak mahalleye dönüşen Kocahasanlı mahallesinde Erdemli Belediyesince kısa bir süre önceden yapına başlanan Kocahasanlı sahil projesi ile ilgili bir açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, projenin Kocahasanlı mahallesindeki en büyük proje olduğunu söyleyerek bölge halkına hayırlı olmasını diledi.

ERDEMLİ BELEDİYESİ HALKININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDECEK

Bu tür projelerin kendilerine bağlanan her yerde yapımı konusunda çalışmaların sürdüğünü belirten Tollu, “halkımız müsterih olsun. Onların Erdemli Belediyesi var. Erdemli Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN TOLLU PROJE HAKKINDA BİLGİLER VERDİ

Kocahasanlı’da kısa sürede yapımı bitirilerek halkın hizmetine sunulan Sahil projesiyle ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Tollu, proje kapsamında her yaştan, her kesime hitap edecek uygulamaların ve alanların olduğunu söyledi. “Projemizde çocuk oyun alanları, gemi şeklinde çocuk oyun parkı, yetişkin piknik alanı, kamelyalar, yeşil alan, banklar, çizgi karakterleri, fotoğraf alanları, her yaşa uygun -çocuk kamelyaları, görsel obje ve fotoğraf çekimi için renkli tünel mevcuttur” diyen Tollu, zeminin bir kısmının sıcak asfalt ve çim ile kaplandığını ifade etti. Aynı zamanda çocuk sokağı olarak da kullanım özelliği projenin bölge halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Tollu, bu tür projelerle bölge insanına hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

 

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR

Projede emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına ve bölge halkına teşekkür eden Başkan Tollu, diğer mahallelerde de bu tür çalışmaların devam ettiğini ve sırasıyla vatandaşlarla buluşturulacağını söyleyerek sözlerine son verdi.

Bölge halkı da beldelerinde ilk defa böylesine güzel bir proje yapıldığını beyan ederek, başta Erdemli Belediye Başkanı olmak üzere emek veren herkese teşekkürlerini sundular. 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım