MEVLİD KANDİLİ İÇİN ÖZEL PROGRAM

Erdemli Belediyesi gelenekselleştirdiği kandil programlarını kutlamaya devam ediyor. Düzenlenen ilahi konseriyle mevlid kandilini kutlayan belediye vatandaşları bir araya getirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erdemli Belediyesi, mevlid kandilini düzenlediği bir programla kutladı. Belediye kültür merkezinde tertip edilen programda Hafız Muhammed Cemal Şevke tarafından Kur’an-ı Kerim okundu. Dinleyicileri mest eden Kur’an-ı Kerim tilavetinden sonra Muhammet Karabulut isimli vatandaş bir şiir okuyarak izleyicilerin beğenisini kazandı. Tüm kandillerde özel programlar düzenleyerek vatandaşın kandillerini kutlayan ve Erdemli’de kandil geleneğini yaşatmayı amaçlayan Erdemli Belediyesinin düzenlemiş olduğu Mevlid Kandili özel programı ilahi sanatçısı Emrah Güneş'in ilahi konseriyle sürdü. Semazenler eşliğinde devam eden konser salonda bulunan dinleyiciler tarafından ilgiyle izlendi.

Konser sonrasında Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, vatandaşların kandilini kutladı. İlah sanatçısı Emrah Güneş'e de teşekkür eden Tollu, sanatçıya Türk ve Kızkalesi minyatürü armağan etti.

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım