SAHİL DÜZENLEMESİNDE HIZ KESMİYOR

Erdemli Belediyesi, sahilleri düzenleme çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Ekipler Kocahasanlı sahilinde çalışıyor. Tüm Erdemli sahillerini en kısa sürede temizleme ve düzenleme seferberliği başlatan Erdemli Belediyesi, çalışmalarını Kocahasanlı sahilinde devam ettiriyor. Bu çalışmaların Erdemli’ye yakışır bir hizmet olduğunu söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “Erdemli hak ettiği ilgiyi artık görecek, temiz sahilleriyle kendisinden söz ettirecek ve çağ atlayacak” dedi.

Erdemli Belediyesi sahilleri temizleme ve düzenleme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu çerçevede, sürdürülen çalışmalar Kocahasanlı sahilinde devam ediyor. Tüm Erdemli sahillerinin temizliği ve düzenleme işlerinin hızlı bir şekilde yürütülmesi talimatını veren ve çalışmaları yakından takip eden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yaptığı açıklamada ilçe sahillerinin eksikliklerini gidermeye yönelik çalışmaların sürdüğünü, ekiplerin Kocahasanlı’da sahil düzenleme çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi. Erdemli’nin her alanda en iyi hizmeti almaya devam edeceğini dile getiren Tollu, sahil konusunda da vatandaşların içlerinin rahat etmesini belirtti ve en iyisini yapacaklarını vurguladı.

Erdemli sahillerinde temizleme ve düzenleme çalışmalarının son hızıyla sürdüğünü söyleyen Tollu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

 “Erdemli Belediyesi olarak sahil temizleme ve düzenleme seferberliği başlattık. Ekiplerimiz en kapsamlı hizmeti en hızlı şekilde yapmak için özveriyle çalışıyor. Kocahasanlı sahilindeki eksiklikleri de şu an gideriyoruz. Allah izin verirse Erdemli sahil bandını nasıl yaptıysak Çeşmeli’den Kızkalesi’ne kadar sorumlu olduğumuz sahil şeridini de aynı şekilde vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Bütün sahil şeridi içerisinde denize girilebilecek kumsallar olarak kendisinden söz ettirecek. Bu çalışmalar sonunda Akdeniz bölgesinin en iyi sahili Erdemli olacak. Çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor.”

Konuşmasının sonunda Erdemli’ye hizmet etmekten gurur duyduklarını belirten Tollu, yapılan hizmetlerin tüm hızıyla süreceğinin altını çizdi.

Sosyal Medya Paylaşım