Tamamlanan Projeler

Ücretsiz İnternet
  • ERDEMLİ SAHİL BANDI ZABITA HİZMET NOKTASI
  • 01-06-2014
  • 26-12-2014

ERDEMLİ BELEDİYESİNDEN VATANDAŞLARA ÜCRETSİZ İNTERNET

Erdemli Belediyesi başlattığı bir uygulama ile vatandaşlara belli bölgelerde ücretsiz internet hizmeti sunmaya başladı. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, daha önceden bu konuda verilmiş sözleri olduğunu ifade ederek “ne söz verdiysek tek tek yerine getiriyoruz” dedi. Ayrıca yapılan bu hizmetin Erdemli’de ilk olduğu, devamının geleceği belirtildi.

 

Erdemli Belediyesince ilçede vatandaşların yoğun olarak ziyaret ettiği yerlere ücretsiz internet hizmeti verilmeye başlandı. Erdemli Belediyesi Sahil Bandında başlatılan uygulama ile vatandaşların ücretsiz olarak internet hizmetinden yararlanabilecekleri bildirildi. Erdemli’de 2013 yılı içerisinde hizmete giren Sahil Bandının ziyaretçi akınına uğradığını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu konuyla ilgili olarak daha önce vatandaşlara verilmiş bir sözlerinin olduğunun altını çizerek, Erdemli’de böyle bir uygulamanın ilk defa gerçekleştirildiğini vurguladı. Erdemli Belediyesi olarak birçok iş kaleminde hizmet ürettiklerini, hizmetin sadece yol, asfalt gibi çalışmalardan ibaret olmadığını beyan eden Tollu, her alanda Erdemli’ye ilkleri yaşatmaya devam edeceklerini kaydetti.

Erdemli Belediyesince uygulama konan ücretsiz internet hizmetinin şu an sahil bandında olduğunu belirten Tollu, ilerleyen zamanlarda bunu şehrin birçok yerine yaymayı planladıklarını da sözlerine ekledi. Belediye meydanı ve turizmin başkenti olarak Kızkalesi’nde de bu uygulamayı yapacaklarına değinen Tollu, önemli olanın vatandaşa kendilerini rahat hissettirecek hizmetler olduğunu söyledi. Yapılan hizmetlerin halkın mutluluğu ve refahı için icra edildiğini ifade eden Tollu, bu hizmetin özellikle de gençler için planlanıp, hayata geçirilmiş bir uygulama olduğunu kaydetti.

Erdemli Belediyesinin ilklerin belediyesi olduğunun altını çizen Tollu, böylesi bir hizmetin Erdemli’de ilk defa yapıldığını ve Erdemli Belediyesi olarak bunun haklı gururunu yaşadıklarını ifade etti. Nerede insan, orada hizmet ilkesinden de taviz vermeyeceklerini belirten Tollu, “hizmetlerimiz halkımız için devam edecektir. Önce hizmet” diyerek açıklamasını sonlandırdı. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Video için tıklayınız...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya Paylaşım